Katalog stron

Strony informatyczne

Logopeda Wałbrzych

Logopeda i psychoterapeuta to fachowcy jakich odnajdą Państwo na przedstawianej tu stronie www. Jest to witryna www, która opisuje propozycję Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Siedziba poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do mieszkańców Wałbrzycha, ale również osób mieszkających w pozostałych miejscowościach, na obszarze całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W ofercie jest m.in. terapia bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to stosowne wyjście dla ludzi szukających psychologa względnie logopedy.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 21.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Piękny uśmiech to pragnienie każdego nas. W tym celu należy dbać o zęby codziennie. Nie wolno zapominać o systematycznym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz dentysta przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje właściwą kurację. Mogą być wykonane licówki, mostek, lub zalecenia chirurgiczne. Toteż dlatego powinniśmy dbać swoje uzębienie każdego dnia i już od najmłodszych lat. Musimy wspomnieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to warto pielęgnować zęby, aby wizyta u stomatologa kończyła się tylko przeglądem. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do zbadania swojego uzębienia.

 • Terapia małżeńska gdańsk

  Już dzisiaj skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, które poparte są rozległym doświadczeniem. Dzięki wielkiej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (albo grup zorganizowanych) jak również dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń odnoszących się do takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie typu osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie pragnąc trafić do ogromnego zgromadzenia osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Depresja Objawy

  Trzeba jasno przyznać, iż tacy ludzie, którzy cierpią na depresję, ale nie leczą się, najzwyczajniej w świecie niszczą swoje życie. Przecież jeżeli człowiek ma na przykład cukrzycę, to zawsze podejmuje leczenie. W przypadku stanów depresyjnych powinno być identycznie! W szczególności, iż wyleczenie depresji jest dużo łatwiejsze, niż powiedzmy przezwyciężenie nowotworu kości... A więc definitywnie każda osoba, która cierpi na depresję, możliwie jak najszybciej powinna rozpocząć leczenie. W końcu życie bez depresji jest o wiele przyjemniejsze, to pewnik. Pewne jest jedno - depresja jest nieprzyjemna.

  data: 28.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema warsztaty Kraków

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma problemami. Objęcie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Podejmujemy współpracę z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem zmierzamy na szczyt. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości pełnego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najwłaściwszego działania we współczesnym świecie zdolnych artystów niezależnie od wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 02.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Psychoterapia Par w Warszawie Serwis o terapii par świadczonej w samym centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl przeczytaie artykuły o tym, w jakich sytuacjach psychoterapia małżeńska jest skuteczna i kto może z niej dobrze skorzystać; można zapoznać się z podstawowymi informacjami o stosowanej metodzie terapeutycznej oraz przeczytać o doświadczeniu psychoterapeutów. Psychoterapia par skierowana jest szczególnie dla relacji doświadczających poważne trudności i borykających się z kryzysem lub stagnacją związku, ale też dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad swoją relacją poszukują sposobów jej wzrostu i większej satysfakcji.

  data: 31.03.2012 | adres: http://terapiapar.tltl.pl | słowa kluczowe: związki małżeństwa pary psychoterapia małżeńska terapia par | czytaj więcej »

 • Leczenie alkoholizmu

  Alkoholizm jest niezwykle trudną dolegliwością. Masa uzależnionych wzbrania się przed myślą, że dopadł go kłopot z alkoholem. Spożywają bo mają chęć. Tak przeważnie odpowiedź od nich da się słyszeć. Jednak kiedy zaglądają na opisywaną stronę i poznają nasze artykuły radykalnie zmieni się ich tok rozumowania. Specjalistyczne artykuły opisujące przyczyny i objawy alkoholizmu, oraz jego następstwa przyczyniają się, że duża liczba ludzi zdaje się rozumieć swój alkoholizm. Nasza strona jest nader stosowna dla osób które żyją łącznie z uzależnionym. Alkoholizm w pożyciu małżeńskim to jeden z głównych powodów rozpadu rodzin. Uzyskaj stosowną wiedzę jakim sposobem poradzić sobie z uzależnieniem potrzebujących.

  data: 27.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Na naszej stornie internetowej znajdziesz niesamowicie dużo cennych porad i artykułów na temat zapobiegania wypadaniu włosów, dobrej walki z łysieniem, itp. Jeżeli masz jakieś problemy z łysieniem musisz skorzystać z licznych informacji znajdujących się na naszej witrynie www. Możesz znaleźć na niej zarówno opisy naturalnych i farmakologicznych specyfików na zwiększenie porostu włosów, jak również informacje prosto od osób zajmujących się łysieniem codziennie na ten temat. Dzięki tej stronie dowiesz się bardzo dużo na temat transplantacji włosów, jak również możesz dostosować diagnozę do własnych objawów. Jeśli zauważasz u siebie znaczną utratę włosów nie zwlekaj, ale skorzystaj z rad znajdujących się na tej stronie internetowej.

  data: 14.12.2011 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: włosy wypadanie włosów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny